Vacu bieżnia/rower

Urządzenie treningowe składające się z bieżni lub roweru zamkniętego w kapsule z podciśnieniem. Dzięki wykorzystaniu niewielkiego podciśnienia oraz wykonując typowe, mało forsowne ćwiczenia fizyczne spala się czterokrotnie szybciej tkankę tłuszczową zwłaszcza w częściach ciała: brzuch, uda, pośladki. Ponad 90% użytkowników straciło po 20 treningach do 30cm na obwodzie ciała (uda, pośladki, brzuch) ćwicząc na vacu. Efekty są szybko widoczne i utrzymują się przez wiele miesięcy. To duża zaleta ćwiczeń na urządzeniach typu vacu.

Kapsuły są obecnie najbardziej skuteczną metodą w walce z cellulitem i dają pewność całkowitego sukcesu, pod warunkiem poddania się odpowiedniej ilości treningów, zależnie od stopnia zaawansowania cellulitu.

Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, epilepsja, cukrzyca, świeże rany pooperacyjne, degeneracja chrząstki międzykręgowej, migrena, choroby serca lub krążenia, wszczepiony rozrusznik serca/mózgu, choroby nowotworowe, implanty spiralne, metalowe zespolenia (śróby płytki), endoprotezy stawów, zakrzepowe zapelenie żył, dyskopatia, spondyloza, przepuklina, wewnętrzne metalowe i syntetyczne zespolenia kości, choroba wieńcowa, by-pasy, choroby zapalne.

Galeria: 

ul. Zbożowa 7b/4
87-100 Toruń
zobacz na mapie »

pon-pt: 08:00 - 21:00
sobota: 08:00 - 15:00
niedziela: nieczynne